امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری جلسه بررسی روستاهای هدف گردشگری شهرستان ابهر

برگزاری جلسه بررسی روستاهای هدف گردشگری شهرستان ابهر

جلسه بررسی روستاهای هدف گردشگری شهرستان ابهر با موضوع طرح توسعه روستای درسجین، با حضور  حجت الاسلام و المسلمین رحیمی امام جمعه ابهر، مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ،حیدری فرماندار شهرستان ابهر، مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، مهندس حیدری مدیر بنیاد مسکن شهرستان ابهر و سایر مدیران شهرستانی و استانی برگزار شد. در این جلسه مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص بافت با ارزش روستای  درسجین و پتانسیل های گردشگری این طرح و همچنین جوانب فنی و نکات   مربوط به طرح توسعه این روستا ارائه نمود. در ادامه پس از بررسی های لازم و ارائه نظرات و رهنمودهای مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، کلیات این طرح به تصویب رسیده و مقرر شد جزئیات طرح نیز در جلسات آتی برگزار شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group