امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

برگزاری برنامه هفتگی ارائه گزارش عملکرد مدیران بنیاد مسکن استان زنجان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شهرابی

برنامه هفتگی ارائه گزارش عملکرد مدیران بنیاد مسکن استان زنجان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شهرابی دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان، معاونین و جمعی از همکاران این نهاد انقلابی برگزار شد.

 پس از برگزاری مراسم معنوی زیارت عاشورا، کارشناس مسئول دفتر فنی معاونت عمران روستایی بنیاد مسکن استان با اشاره به اینکه یکی از اهداف طرح معرفی روستاهای هدف گردشگری، ایجاد زیرساخت‌ها و به وجود آوردن شرایط برای حضور سرمایه‌گذار و توسعه منطقه بوده ‌است، افزود: شناسایی روستاهای با بافت با ارزش بالا و غنی درمناطق مختلف این استان، با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گرفته است.

احمدی ادامه داد: تهیه طرح و بهسازی روستاهای هدف گردشگری به تعداد ۹ روستا، تهیه طرح روستاهای دارای بافت با ارزش به تعداد ۴ روستا، احیای بافت با ارزش روستای درسجین شهرستان ابهر، شروع عملیات اجرایی احیای بافت با ارزش روستای قلعه، تهیه طرح منظومه روستایی در بخش مرکزی طارم، طراحی و ایجاد پروژه گردشگری قره داغ  از برخی فعالیت های این حوزه به شمار می آید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا شهرابی با بیان اینکه، ارائه گزارش عملکرد مدیران بنیاد مسکن بصورت هفتگی را حرکتی جدید و نو در پشبرد اهداف و فعالیت های این نهاد دانست و گفت: برنامه هفتگی ارائه گزارش عملکرد مدیران  موجب گسترش تعاملات و ارتباطات بین واحدها و معاونت ها می شود که به یقین نتایج مطلوبی به همراه خواهد داشت.

گفتنی است، برنامه هفتگی ارائه گزارش عملکرد مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بصورت هفتگی با حضور مدیر کل بنیاد مسکن استان، معاونین و همکاران این نهاد در جهت اطلاع بیش از بیش همکاران از عملکرد کلیه حوزه ها ، ارتباط مستمرتر و تعامل نزدیک تر، بصورت هفتگی و منظم اجرا می شود.

 

 

 

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group