امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری آزمون فناوری های نوین ساختمان

برگزاری آزمون فناوری های نوین ساختمان

آزمون فناوری های نوین ساختمان ،  شامل مباحث  LSF و ICF  برگزار شد . این دوره آموزشی برای کارشناسان و مدیران بخش مسکن شهری و روستایی و همچنین شهرستان ها ،  به صورت مجازی و طیق دستور العمل استاندارد آموزشی  در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برگزار شده بود . که آزمون نهایی آن با همکاری اداره حراست و حضور آقای مهندس لطفعلی زاده به عنوان نماینده دفتر آموزش و توسعه منابع انسانی  در زنجان نیز برگزار گردید .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group