امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری آزمون دوره های آموزشی فرهنگی سال ۱۳۹۷

آزمون دوره های آموزشی فرهنگی نیمه دوم  سال ۱۳۹۷ برگزار شد. این آزمون از متون کتب رساله آموزشی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، انسان شناسی قرآن و مفاتیح الحیات  در بین کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شهرستان ها برگزار شد. این دوره آموزشی با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و روابط عمومی این نهاد برگزار گردید. گفتنی است دوره های آموزشی فرهنگی سالانه در این نهاد انقلابی برگزار می شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group