امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

بررسی و تحلیل عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان و شهرستان های تابعه با حضور مدیرکل اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشور و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان

 

خزاعی مدیرکل اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشوربه همراه کارشناسان دفتر مرکزی با حضور در بنیاد مسکن استان در روز پنج شنبه مورخه ۹۸/۵/۳ با مهندس صنعتی منفرد دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار در خصوص مسائل مرتبط به حوزه اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن استان بحث و گفتگو شد.

سپس خزائی مدیرکل اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن کشور با حضور در دوره آموزشی و ایراد سخنرانی، عملکرد بنیاد مسکن را در حوزه های مختلف بسیار مطلوب و ارزشمند دانست و از زحمات و تلاش های مدیرکل بنیاد مسکن استان تقدیر نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group