امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بررسی مسائل مربوط به امور ایثارگران با حضور مدیرکل بنیاد مسکن و مشاور استاندار در امور ایثارگران

خدایی مشاور استاندار زنجان در امور ایثارگران روز دوشنبه مورخ ۱۳/ ۹۸/۸ با حضور در بنیاد مسکن استان، با مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدا مهندس صنعتی منفرد به ارائه گزارشی از وضعیت ایثارگران شاغل در بنیاد مسکن استان پرداخته و گفت:  بنیاد مسکن به عنوان یک نهاد انقلابی تلاش مضاعفی در رعایت تمامی قوانین و بخشنامه های ابلاغی در خصوص ایثارگران دارد.

وی ، مسئولیت در مقابل ایثارگران و خانواده های معظم شهدا را سنگین توصیف کرد و افزود: ما باید دین خود را نسبت به آنان ادا و برای جلب رضایت خداوند تلاش کنیم، زیرا آرامش و امنیت امروز ما مدیون خون پاک شهدا و جانبازی های ایثارگران ایران اسلامی می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان ادامه داد: ما با تمام توان و قدرت در خدمت ایثارگران هستیم و مطمئنا در این کار کوتاهی در حق این عزیزان پیش نخواهد آمد.

در ادامه خدایی با اشاره به فعالیت های فرهنگی بنیاد مسکن و توجه ویژه این نهاد به حوزه ایثارگران و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار، فعالیت های بنیاد مسکن را شایسته تقدیر دانست وخاطر نشان کرد: تمامی موارد مورد ارزیابی در حوزه ایثارگران در بنیاد مسکن در سطح عالی به انجام رسیده است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group