امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

بررسی زمینه های همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل ورزش و جوانان

بررسی زمینه های همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و اداره کل ورزش و جوانان

طی هماهنگی های انجام شده جلسه مشترک بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان، جوان مدیرکل ورز و جوانان استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس محمدی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان و جمعی از مدیران و کارشناسان دو دستگاه در خصوص گسترش زمینه های همکاری برگزاری شد.
در این جلسه دو طرف با تاکید بر هم افزایی در راستای تحقق اهداف دو سازمان خواستار گسترش تعاملات فی ما بین شدند. مهندس صنعتی منفرد با اشاره به اهمیت بحث ورزش در جامعه تقویت زیرساخت های ورزشی و توسعه فضاهای ورزشی را بسیار مهم عنوان کرده و از اعلام امادگی بنیاد مسکن جهت همکاری های لازم خبر داد. در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز ضمن استقبال از همکاری های دو دستگاه استفاده از توان فنی و مهندسی بنیاد مسکن را عاملی در جهت توسعه ورزش استان به ویژه در روستاها دانست و ابراز امیدواری کرد این همکاری ها عملی گردد.
در پایان نیز مقرر شد پیش نویس تفاهم نامه ای با موضوع توسعه فضاهای ورزشی در کمیته مشترک متشکل از کارشناسان دو دستگاه تهیه و پس از بررسی های نهایی بین دو دستگاه منعقد گردد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group