مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بررسی زمینه های همکاری با انجمن آبادگران استان زنجان

بررسی زمینه های همکاری با انجمن آبادگران استان زنجان
طی جلسه ای اعضای هیئت مدیره انجمن پیمانکاران عمرانی استان زنجان با حضور در دفتر مهندس سجاد صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با ایشان دیدار کردند. در این جلسه مهندس حمید بیات دبیر این انجمن ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت ها و عملکرد انجمن آبادگران استان زنجان و همکاری هایی که در گذشته با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی صورت گرفته است ارائه کرد. وی در ادامه از آمادگی برای گسترش همکاری ها و تعملات خبر داد و افزود پیمانکاران بسیاری در این مجموعه وجود دارد که علاقه مند همکاری در پروژ ه های خیر ساز هستند. پس از آن مهندس صنعتی منفردتشکیل انجمن آبادگران (پیمانکاران عمرانی استان ) و مجموعه هایی این چنین  در راستای ایجاد فرهنگ صحیح پیمانکاری در مجموعه هایی سالم متعهد و توانا را حرکتی بسیار موثر در توسعه پایدار استان عنوان کرد و افزود در بحث مشارکت در پروژه های خیر ساز میتوانیم با ارتباط انجمن پیمانکاران و انجمن خیرین مسکن ساز استان گام های موثری در راه خدمت به محرومین جامعه در خصوص بحث مسکن برداریم . مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان برگزاری دوره های آموزشی مشترک را نیز عامل مهمی در ارتقا دانش و تخصص نیروها دانست و تاکید کرد که با تعامل، سازماندهی و ساماندهی  بیشتر  میتوان در پالایش کمی و کیفی پروژه های عمرانی به موفقیت های بسیاری دست یافت.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group