مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بررسی روند فعالیت های مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مهندس حق شناس


طی جلسه ای با حضور مهندس حق شناس معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، معاونین و مدیران این نهاد، روند فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در حوزه مسکن شهری مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مهندس حق شناس به ظرفیت بالای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در زمینه اجرای پروژه های مسکن شهری اشاره کرد و گفت: بنیاد مسکن استان در اجرای پروژه های مسکن شهری عملکرد مناسبی دارد و دفتر مرکزی نیز در تمامی زمینه ها از اینگونه فعالیت ها حمایت خواهد کرد.

وی افزود : در حال حاظر رویکردهای جدیدی در حوزه مسکن شهری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور اتخاذ گردیده به طوری که منجر به ساخت پروژه هایی شاخص و اصولی شده است .

مهندس حق شناس تاکید کرد : با توجه به اهداف و رسالت اصلی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، باید اقدامات مناسب و بیشتری در جهت تامین مسکن اقشار کم درآمد توسط این نهاد انقلابی صورت گیرد.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه مسکن شهری به ویژه تعریف پروژه های جدید با توجه به رویکرد جدید دفتر مرکزی ارائه نمود.

وی به تعامل و همکاری بنیاد مسکن استان با سایر دستگاه های اجرایی به ویژه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری زنجان در جهت تامین مسکن برای اقشار کم درآمد اشاره کرد و گفت: در همین راستا تفاهم نامه های در جهت تامین مسکن اقشار کم درآمد با دستگاه های مختلف منعقد گردیده است.

مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص پروژه های مسکن شهری ارائه نمود و به شروع به ساخت ۴۲ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن محرومین و ساخت ۱۸ واحد  اداری و تجاری در قالب پروژه های سرمایه گذاری در سال جاری در این استان خبر داد و افزود: تامین زمین برای ساخت ۶۷ واحد مسکونی در قالب تامین مسکن برای اقشار کم درآمد در سال جاری از دیگر فعالیت های بنیاد مسکن استان بوده است.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تاکید کرد: با تمام توان و با تکیه بر پتانسیل ها و ظرفیت های موجود به ویژه نیروهای متخصص در تلاش هستیم تا در راستای اهداف دفتر مرکزی و خدمت به اقشار کم درآمد گام های موثرتری برداریم.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group