امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بررسی روند فعالیت های مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مهندس حق شناس

بررسی روند فعالیت های مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مهندس حق شناس

 طی جلسه ای با حضور مهندس حق شناس معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور ،مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، مهندس عظیمی مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی مسکن شهری و معاونین و مدیران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان روند فعالیت های بنیاد مسکن استان در حوزه مسکن شهری مورد بررسی قرار گرفت.

در این جلسه مهندس حق شناس با اشاره به فضا و ظرفیت مطلوب ایجاد شده  بین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مسئولین ارشد استان با حضور مهندس صنعتی منفرد در راس مدیریت بنیاد مسکن استان از ورود بنیاد مسکن استان  به فعالیت ها و پروژه های جدید ابراز رضایت نموده و تاکید نمود دفتر مرکزی نیز در تمامی زمینه ها از اینگونه فعالیت ها حمایت خواهد کرد. وی افزود با توجه به شرایط اقتصادی کشور رویکردهای جدیدی در حوزه مسکن شهری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور اتخاذ شده که منجر به ساخت پروژه هایی شاخص و در شان این نهاد انقلابی در سطح کشور گردیده است. معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به نکاتی از قبیل شعبه محوری ، تامین اعتبارات از منابع جدید با توجه به پتانسیل های هر استان و … اشاره کرد. مهندس حق شناس یکی از مهمترین وظایف بنیاد مسکن را تامین مسکن اقشار کم درآمد دانسته و اظهار داشت با توجه به مصوبه هیئت دولت در خصوص مسکن اجتماعی، در سال آینده  در این زمینه نیز اقدامات مناسبی در زمینه تامین مسکن اقشار کم درامد توسط بنیاد مسکن انجام خواهد شد.

در ادامه مهندس صنعتی منفرد گزارشی از اقدامات انجام شده در حوزه مسکن شهری به ویژه تعریف پروژه های جدید با توجه به رویکرد جدید دفتر مرکزی ارائه نمود. وی به ارتباطات ایجاد شده با دستگاه های اجرایی مانند شهرداری، بنیاد مستضعفان، بنیاد شهید و امور ایثارگران و به ویژه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری که منجر به عقد تفاهم نامه هایی جهت همکاری شده است اشاره کرد . مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گزارشی نیز از پروژه های مسکن شهری و مسکن مهر استان ارائه نمود و اظهار داشت با تمام توان و با تکیه بر پتانسیل های موجود به ویژه نیروهای متخصص با ورود به زمینه های جدید در تلاش هستیم تا در راستای اهداف دفتر مرکزی و خدمت به جامعه به موفقیت هایی دست یابیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group