امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بررسی روند امور ذیحسابی و مالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مدیران کل امور مالی و ذیحسابی دفتر مرکزی

بررسی روند امور ذیحسابی و مالی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با حضور مدیران کل امور مالی و ذیحسابی دفتر مرکزی

طی جلسه ای با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، زمزم مدیرکل امور مالی، بخشی مدیرکل امور ذیحسابی، معاونین و سایر مسولین مربوطه بنیاد مسکن استان در خصوص روند امور مالی و ذیحسابی بنیاد مسکن استان زنجان گفتگو هایی به عمل آمد.
در این جلسه مهندس صنعتی منفرد با ارائه توضیحاتی در خصوص حوزه پشتیبانی و مالی بنیاد مسکن استان از عملکرد مطلوب و همراهی این حوزه با سایر حوزه های فنی تقدیر کرده و افزود خوشبختانه رویکردهای جدیدی در این بخش اتفاق افتاده که موجب شفاف سازی بیشتر در خصوص عملکرد هزینه ای و درآمدی بنیاد مسکن استان
شده است . در ادامه زمزم با اشاره بر وضعیت مطلوب بنیاد استان در حوزه مالی تعریف و طراحی پروژه های جدید عمرانی جهت نیل به منابع پایدار مالی را حرکت بسیار خولی عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد توجه به اجرای دقیق قوانین از بروز مشکلات ناخواسته مالی جلوگیری خواهد کرد و در این راستا ایجاد امکان رصد فعل و انفعالات مالی مربوط به هر معاونت باید از طریق سامانه ها در اختیار آنان قرار گیرد. پس از ان ، بخشی رسیدن به منابع پایدار درامدی و قانون مداری را مهم دانست و افزود بنیاد مسکن استان اهنگ حرکتی مطلوبی در این راستا دارد. وی به تعامل با دستگاه های نظارتی نیز تاکید کرده و خاطرنشان کرد بایستی قانون برنامه ششم توسعه توسط مدیران مورد توجه و مطالعه قرار گیرد چرا که فرصت های مناسبی جهت فعالیت های بیشتر بنیاد مسکن در ان در نظر گرفته شده است.
در ادامه پس از ارائه گزارش های جزئی هر بخش پیشنهاداتی در روند امور ارائه گردید و همچنین مشکلات و موانع خاص موجود مطرح شده و مقرر گردید مستندات طرح ها و پروژه های پیشنهادی توسط بنیاد مسکن استان ارائه شده و پس از پیگیری در دفتر مرکزی و بررسی جامع این طرح ها و پروژه ها اقدامات لازم صورت گیرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group