امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

بررسی تفاهم نامه همکاری فی مابین سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد مسکن با حضور معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور برای بازسازی واحدهای مسکونی در مناطق سیل زده

طی نشستی  که در روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۳۰ با حضور مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، مهندس جودی مدیرکل امور بازسازی، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان ، سرهنگ طهماسبی جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی(عج)، امندی مسئول بسیج سازندگی سپاه و معاونین بنیاد مسکن استان در این نهاد برگزار شد، در خصوص تفاهم نامه فی مابین سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رای زنی و گفت و گو شد.

این تفاهم نامه در جهت کمک به بازسازی مناطق سیل زده کشور ، به منظور هم افزایی و به کارگیری ظرفیت های موجود با اجرای طرح جهاد همبستگی ملی با محوریت مساجد بین سازمان بسیج مستضعفین و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد گردیده است.

در این جلسه مهندس مهدیان به کمک به بازسازی سکونتگاه های روستایی آسیب دیده در مناطق سیل زده به تعداد ۲۰ هزار واحد احداثی و تعمیری با اولویت واحدهای نیازمند روستایی در برخی استان های کشور اشاره کرد و بر همکاری و هم افزایی بنیاد مسکن استان و سازمان بسیج  با استفاده از ظرفیت های موجود در جهت کمک به رفع مشکل مناطق سیل زده کشور تاکید کرد .

سپس مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان نیز گفت:  با توجه به توان و ظرفیت بالای بنیاد مسکن استان، ما نیز تمام توانمان را برای کمک و بازسازی واحد‌های مسکونی در مناطق سیل‌زده به کار خواهیم گرفت.

همچنین سرهنگ طهماسبی جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان نیز آمادگی بسیج را برای اجرای هر چه بهتر این تفاهم نامه در راستای کمک به بازسازی مناطق سیل زده اعلام نمود.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group