امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

با نهایت تاسف و تاثر، رئیس‌ بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور درگذشت

پیام تسلیت حضرت آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به مناسبت درگذشت جناب آقای مهندس تابش رئیس محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور

“انا لله و انا الیه راجعون ”

با نهایت تاسف و تاثر خبردرگذشت جناب آقای مهندس تابش رئیس محترم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یاور محرومین و خدمتگزار صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی، آنچنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند.

بی تردید مردم قدرشناس جمهوری اسلامی ایران تلاش مجاهدانه و فعالیت‌های ارزندۀ این مدیر انقلابی را در امر محرومیت زایی و توسعه و آبادانی شهرها و روستاهای کشور را هرگز از یاد نخواهند برد.

مصیبت وارده را به‌ حضور مقام‌ معظم‌رهبری( مدظله العالی)، خانواده محترم ایشان و کلیه همکاران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تسلیت عرض می نماییم و از خداوند رحمان و غفار برای آن مرحوم، رحمت ومغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group