امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

بازدید وزیر راه و شهرسازی و استاندار زنجان به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان وجمعی از مدیران دستگاه های اجرایی از محل احداث پروژه طرح اقدام ملی مسکن شهر زنجان

مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی با حضور در استان زنجان به همراه دکتر حقیقی استاندار زنجان، آیت ا… خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان ، مهندس خواجه‌ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی دیگر از مدیران دستگاه های اجرایی  از محل احداث پروژه طرح اقدام ملی مسکن شهر زنجان بازدید نمودند.

در این بازدید راهکارهای لازم جهت اجرای هر چه سریع تر پروژه ارائه شد و بر گسترش تعاملات بین دستگاه های ذی ربط تاکید گردید.

لازم به ذکر است سهمیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در طرح اقدام ملی مسکن تعداد ۱۰۹۰ واحد است که  در شهر زنجان ۳۶۸  واحد و در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت،  ۷۲۲ واحد را شامل می شود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group