امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

بازدید وزیر راه و شهرسازی به همراه استاندار زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن استان از روستای قره بلاغ شهرستان سلطانیه

مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراه دکتر حقیقی استاندار زنجان  و مهندس خواجه ای مدیر کل بنیاد مسکن استان از روستای قره بلاغ شهرستان سلطانیه بازدید نمودند.

در ابتدا مهندس خواجه ای به برخی خدمات بنیاد مسکن در این روستا اشاره کرد وگفت:  اعتبار هزینه شده برای اجرای طرح هادی در روستای قره بلاغ به میزان ۶۰۶۴ میلیون ریال بوده است وتاکنون نیز در این روستا ۶۴۰ فقره سند مالکیت روستایی صادر شده است.

وی ادامه داد: همچنین اقدامات مهمی نیز در راستای مقاوم سازی ونوسازی واحدهای مسکونی در این روستا صورت گرفته، به طوری که تاکنون ۷۰ فقره تسهیلات مقاوم سازی به متقاضیان پرداخت شده است.

در ادامه این بازدید به اجرای طرح­ های توسعه ­ای در راستای توانمندسازی روستاییان و تقویت زیرساخت­ ها در روستاها و همچنین بر پیگیری جذب اعتبارات و تسهیلات لازم تاکید شد.

گفتنی است همچنین رهنمودهای لازم جهت حل مشکلات موجود در روستای قره بلاغ از سوی وزیر راه وشهرسازی نیز ارائه گردید .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group