مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

بازدید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان به همراه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از روستاهای شهرستان زنجان و بررسی مشکلات موجود در حوزه های مختلف

آیت اله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه زنجان و حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان به همراه مهندس عسگری فرماندار شهرستان زنجان و مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از روستای لگاهی، محمود آباد و دوسران  شهرستان زنجان بازدید کردند.

در این بازدید که از از واحدهای مسکونی محرومین و مقاوم سازی شده و همچنین روند اجرای طرح هادی روستایی صورت گرفت،  ضمن  دیدار با‌ اهالی این منطقه و بررسی مشکلات موجود ،  رهنمودهای لازم جهت حل مشکلات از سوی مسئولین مربوطه ارائه گردید.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group