امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

بازدید نماینده مجلس از روستاهای شهرستان خدابنده

بازدید نماینده مجلس از روستاهای شهرستان خدابنده

طی برنامه از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خدابنده با حضور حاجی زاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، صنعتی منفرد معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان، مقدم مدیر بنیاد مسکن شهرستان خدابنده و دکتر بیگدلی نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی از روستاهای دوتپه و آقجه قیا در شهرستان خدابنده که طرح هادی در آن ها اجرا شده بازدید به عمل آمد . در این بازدید توضیحاتی توسط مدیر کل و معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان در خصوص اجرای طرح های هادی استان و تهیه ۱۰۰ درصدی کلیه طرح های هادی روستاهای استان خبردادند . مدیر بنیاد مسکن خدابنده نیز از وضعیت مطلوب پیشرفت طرح هادی در شهرستان گزارشی ارائه کرد . در پایان دکتر بسگدلی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این خصوص کیفیت اجرا را نیز از محسنات عملکرد بنیاد مسکن دانست که علی رغم دشواری های موجود در روستاها طرح های از کیفیت مطلوبی برخوردار است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group