امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بازدید نماینده مجلس ازروستاههای الوند ، پلاس و خلیفه لو

بازدید نماینده مجلس ازروستاههای  الوند ، پلاس و خلیفه لو

 

برنامه دهگردشی روستاهای شمالی شهرستان توسط دکتر خانمحمدی  نماینده ابهروخرمدره وسلطانیه  درمجلس شورای اسلامی به همراه آهنکار مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرمدره و بخشدار مرکزی خرمدره و تعدادی از روسای ادارات شهرستان خرمدره از روستاهای الوند ، پلاس و خلیفه لو انجام شد و در این خصوص ضمن رسیدگی به درخواست های اهالی روستاهای مذکور ، از نحوه اجرای طرح هادی روستاها نیز باز دید بعمل آمد . در جریان این بازدید مهدی آهنکار بعنوان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خرمدره ، ضمن ارائه توضیحات از نحوه عملیات اجرایی طرح هادی روستای پلاس که از اعتبارات ملی بوده است ، درخواست تخصیص اعتبار  را جهت تکمیل ، بهسازی و آسفالت معبر اصلی را داشتند و از نماینده محترم درخواست مساعدت ویژه را نمودند . نماینده مجلس شورای اسلامی از کیفیت اجرای طرح هادی در روستای الوند که توسط بنیاد مسکن اجرا شده ، ابراز خرسندی نمودند و از زحمات این نهاد مقدس تقدیر و تشکر بعمل آوردند .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group