مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بازدید مهندس مهدیان از طراحی و اجرای مسکن معیشت محور در زنجان

بازدید مهندس مهدیان از طراحی و اجرای مسکن معیشت محور در زنجان

مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه مهندس جودی مدیرکل بازسازی این حوزه  طی سفر خود به زنجان و پس از برگزاری جلسه بررسی و ضعیت بازسازی و مسکن روستایی در بنیاد استان از ساخت و مقاوم سازی مسکن در چند روستای استان بازدید کردند. در این برنامه که با حضور مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، حجت الاسلام و المسلمین مصطفوی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد  از واحدهای مسکونی ساخته شده از محل کمک های بلاعوض ، واحدهای نمونه بهسازی و مقاوم سازی شده روستایی و همچنین از طراحی و اجرای مسکن معیشت محور با توجه به فاکتورهای مهم این امر در روستای قشلاق بازدید به عمل آمد. این طرح توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان طراحی و اجرا شده که مورد استقبال و تحسین مهندس مهدیان قرار گرفته و مقرر شد مستنداتی از این طرح به طور کلی تهیه و به دفتر مرکزی ارسال شود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group