امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بازدید مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان از بنیاد مسکن شهرستان ایجرود و بررسی عملکرد حوزه بازسازی و پرونده های احداثی و تعمیری ناشی از بارندگی های اخیر

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان در روز شنبه مورخ ۹۸/۴/۲۹ به همراه مهندس موسوی معاون بازسازی و مسکن روستایی و نجفی معاون پشتیبانی این نهاد از بنیاد مسکن شهرستان ایجرود بازدید نمودند.

در این بازدید، عملکرد حوزه بازسازی و مسکن روستایی و همچنین پروندهای متقاضیان برای  دریافت تسهیلات اعم از احداثی و تعمیری  مورد بررسی قرار گرفت.

در همین راستا مهندس صنعتی منفرد بر امر بازسازی واحدهای آسیب دیده در کمترین زمان ممکن تاکید نمود و گفت: باید از تمامی ظرفیت ها با هدف انجام سریع بازسازی، ساخت و تعمیر منازل برای اتمام به موقع آسیب ها در این شهرستان استفاده نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group