مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مهندس درویش امیری استاندار زنجان از بافت با ارزش روستای درسجین

بازدید مهندس درویش امیری استاندار زنجان از بافت با ارزش روستای درسجین

با هماهنگی های انجام شده مهندس درویش امیری استاندار زنجان و هیئت همراه از بافت با ارزش روستای درسجین بازدید کردند. در این بازدید مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص اهداف احیای بافت های با ارزش روستایی به منظور توسعه اشتغال روستایی با رویکرد گردگشگری  و جزئیات مربوط به اعتبارات و ابعاد فنی احیای بافت با ارزش روستای درسجین شهرستان ابهر که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان اجرا و  در سال ۹۴ به بهره برداری رسیده است  ، از اتمام تهیه طرح احیای بافت با ارزش روستای قلعه شهرستان زنجان نیز خبر داد. در ادامه استاندار زنجان ضمن تقدیر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به سبب اقدامات شایسته در عمران و آبادانی روستاها این نهاد را مایه خیر و برکت در استان دانست.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group