امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از پروژه های مسکن شهری بنیاد مسکن استان

مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور در سفر خود به استان زنجان، از پروژه های مشکن شهری اعم از  ۱۸ واحدی وصال ابهر،۴۰ واحدی مسکن محرومین امید هیدج، ۱۸ واحدی مسکن محرومین نگین خرمدره بازدید نمودند.

در ابتدا مهندس خواجه ای گزارشی از وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها، اقدام‌های انجام شده و در دست اقدام به صورت جداگانه ارائه نمود و گفت: تلاش این مجموعه بر این است که پروژه‌ای از برنامه زمان‌بندی خود عقب نماند و واحدهای در حال احداث با بهترین کیفیت در زمان مقرر به متقاضیان تحویل گردد.

سپس مهندس درفشی  با بیان اینکه مسکن باعث ایجاد تحرک در سایر بخش های اقتصادی می شود، خواهان تسریع در روند اجرای پروژه های مسکن شهری شد و بر ساخت و ساز اصولی و رعایت مقررات تاکید نمود.

وی  با ابراز رضایت از وضعیت پروژه‌های در دست اقدام، از تلاش‌های عوامل اجرایی بنیاد مسکن استان تشکر و قدردانی نمود.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group