امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بازدید معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشور از کارخانه آسفالت نگین ماهنشان

طی هماهنگی های به عمل آمده، مهندس درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن کشوربا حضور در بنیاد مسکن استان زنجان به همراه مهندس صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن استان، معاونین و جمعی از کارشناسان از کارخانه آسفالت نگین ماهنشان بازدید نمودند.

در این بازدید  مهندس صنعتی منفرد بر راه اندازی کارخانه قیر با کیفیت در سطح استان اشاره کرد و گفت: در تلاش هستیم کارخانه قیر را در سطح استان فعال کنیم، زیرا با احیای چرخه تولید این کارخانه بسیاری از مشکلات استان در زمینه تامین قیر حل خواهد شد.

وی ادامه داد: فعال نمودن این کارخانه تاثیر بسزایی در اشتغال زایی دارد و فرصت های مناسبی را برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان اظهار کرد:  فعالیت کارخانه نگین آسفالت ماهنشان با ظرفیت تولید چند هزار تن قیر در سال می‌تواند نقش بسزایی در بومی‌سازی این محصول داشته باشد.

سپس مهندس درفشی با بیان اینکه  فعالیت و راه اندازی این کارخانه نقش مهمی در اقتصاد استان و کشور خواهد داشت، ادامه داد: این موضوع می تواند در بهسازی معابر روستایی و توسعه این مناطق تاثیر مهمی داشته باشد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group