امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

بازدید معاون عمرانی استانداری از طرح های هادی

 

     طی برنامه ای از سوی دفتر معاونت عمرانی استانداری با حضور رحمتی معاون عمرانی استانداری ، محمودی مدیر کل امور روستایی استانداری ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، صنعتی معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان و فرمانداران مربوطه از طرح های هادی روستاهای شهرستان های زنجان ، خدابنده و ابهر  ( روستاهای  بناب ، ده جلال ، مهستان و درسجین ) بازدید به عمل آمد . در این بازدید رحمتی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های بنیاد مسکن و مثمر ثمر دانستتن تلاش های آن ، بهبود هرچه بیشتر کیفی و کمی این گونه پروژه ها را خواستار شد . در پایان جلسه ای جهت جمع بندی مسائل و مشکلات روستاها تشکیل شد . در ابتدا حاجی زاده  گزارشی از عملکرد عمران روستایی بنیاد مسکن در استان ارائه نمود  . در ادامه معاون عمرانی استانداری  با اشاره به اینکه پیشرفت روستاها بدون کمک خود اهالی امکان پذیر نمیباشد افزود  دولت حاضر است در صورت مشارکت روستاییان عزیز تا ۷۰ درصد با کمک های تسهیلاتی و اعتباری آن ها را یاری کند .  وی گفت طرح هادی تا کنون پیشرفت خوبی در استان داشته است که توجه به احیای بافت های قدیمی و با ارزش و تاریخی از اهمیت ویژه ای برخور دار است که اداره میراث فرهنگی بایستی با توجه به این امر به بنیاد مسکن کمک نماید . 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group