مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

بازدید معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان از روستاهای مرصع و آزادعلیا شهرستان زنجان

 

مهندس مهدیان معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به همراه مهندس جودی مدیرکل امور بازسازی ، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و معاونین این نهاد در روز دوشنبه مورخه ۹/۰۷/۹۸ از روستاهای  مرصع و آزادعلیا شهرستان زنجان و  واحدهای مسکونی آسیب دیده ناشی ازسیل  در این مناطق بازدید نمودند..

در این بازدید ها، مهندس مهدیان رهنمودهای لازم در خصوص بازسازی مساکن آسیب دیده این شهرستان که در اثر سیل آسیب دیده اند، ارائه داد.

وی همچنین بر پیگیری جذب اعتبارت و تسهیلات لازم برای بازسازی این روستاها تاکید نمود..

در سفر معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور، تصمیماتی بسیار خوبی در خصوص تسریع روند بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده  و کمک به مردم به ویژه در سطح شهرستان ها  اتخاذ گردید.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group