امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

بازدید مسئولین ابهر از روستاهای نایجوک ، خوشنام ، گلی و گل تپه

بازدید مسئولین ابهر از روستاهای نایجوک ، خوشنام ، گلی و گل تپه

از روستاهای نایجوک- خوشنام- گلی و گل تپه ، با حضور خانمحمدی نماینده مردم شهرستانهای ابهر – خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی – ایمانی فرماندار شهرستان ابهر- گلمحمدی بخشدار بخش مرکزی – حیدری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر و تعدادی از روسای دستگاههای شهرستان بازدید به عمل آمد  و در هر یک از روستاها جلسه بررسی و رفع مشکل با حضور اعضای شورای اسلامی –دهیار و تعدادی از اهالی روستاها تشکیل گردید.

حیدری در روستای نایجوک اعلام نمود در صورت تامین اعتبار نسبت به اجرای آسفالت در این روستا اقدام خواهد شد . وی همچنین در روستای خوشنام از تکمیل فاز اول طرح هادی و اجرای فاز دوم در سال آتی در صورت تامین اعتبار خبر داد.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر در روستای گلی ،سومین روستای مورد بازدید ، تهیه طرح مسجد روستا را بر عهده گرفت.

چهارمین روستای مورد بازدید ، گل تپه بود که حیدری نیز از آمادگی بنیاد برای خط زنی معابر با توجه به طرح روستا و ارائه تسهیلات به ساختمانهائی که در مسیر طرح (عقب نشینی) هستند خبر داد و مقرر شد شورای اسلامی با بخشداری و بنیاد مسکن هماهنگ شده و سپس طرح اجرا گردد.

در ادامه در کلیه روستاهای فوق الذکر حیدری از اهالی و اعضای شورا خواست تا اقساط تسهیلات دریافت شده در زمان سال ۸۲ را به بانک عامل پرداخت نمایند. وی در پایان از افزایش تسهیلات مقاوم سازی به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۱۵۰ ریال و صدور سند و تشکیل پرونده در روستاها در حضور نماینده مشترک بنیاد مسکن و اداره ثبت خانم هاشمی  اسناد  خبر داد .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group