مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بازدید مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور از پروژه های انجمن خیرین مسکن ساز استان

   

 

    طی برنامه ای از سوی انجمن خیرین مسکن ساز استان با حضور سلگی مدیرکل مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام خمینی (ره) و مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز  ، حاجی زاده مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، همتیان رییس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان ، وهابی وطن مدیر عامل ، نجفی بازرس و سایر اعضا از پروژه های این انجمن یازدید به عمل آمد . در پایان این بازدید جلسه ای در دفتر انجمن خیرین مسکن ساز استان تشکیل شد . در این جلسه ابتدا وهابی وطن ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حضور آقای سلگی در استان گزارشی از ترکیب هیئت مدیره و عملکرد این انجمن در زنجان ارائه کرد . وی افزود  انجمن خیرین مسکن ساز استان کار خود را با ۶ واحد مسکونی آغاز و اکنون بحمداله تعداد واحد های پروژه های استان به ۱۱۸۶ واحد رسیده است . همچنین مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان گفت با توجه به تعاملات هیئت مدیره با دستگاه های استانی تا کنون کمک های شایانی از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) ، موسسه خیریه مهدی موعود (عج) ، بهزیستی و سایر ادارات به این انجمن شده است . در ادامه حاجی زاده با ابراز خرسندی از حضور مدیر کل مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام (ره) کشور در استان و تقدیر و تشکر از اعضای این انجمن از برگزاری جلسه ای با امام جمعه و استاندار محترم زنجان خبر داد .  وی با اشاره به پیگیری های دلسوزانه امام جمعه محترم استان در راستای رفع مشکلات انجمن همچنین نظرات مفید استاندار محترم زنجان در این زمینه افزود جلسات متععدی با مسئولین استانی و شهرستانی برای کمک به محرومین روستایی و همچنین اولویت بندی در واگزاری واحد های مسکونی برگزار شده است . مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از وجود انضباط و شفافیت مالی در تمامی فعالیت های این انجمن که با همکاری امور مالی بنیاد مسکن استان ابراز خرسندی کرد . در پایان سلگی با تشکر از زحمات هیئت مدیره قبلی از ترکیب جدید هیئت مدیره ، انسجام موجود و همکاری تنگاتنگ بنیاد مسکن استان و انجمن خیرین مسکن ساز ابراز رضایت نمود و انجمن خیرین مسکن ساز استان زنجان را جزو استان های برتر و نمونه دانست . وی خواهان تلاش هرچه بیستر در راستای ارتقای بیش از پیش انجمن شد و در این چهارچوب فعالیت کمیته بنوان را بسیار مهم ارزیابی کرد . مدیرکل مشارکت های مردمی حساب ۱۰۰ امام (ره) کشور در ادامه خواستار بررسی و آسیب شناسی در زمینه های مختلف اعم از واگذاری مسکن ، شناسایی محرومین ، آیین نامه معاملات و … شد تا با شناخت نقاط ضعف  در راستای کمک به مسائل اجتماعی محرومان فعالیت های بهتری صورت گیرد .

در پایان جلسه با ذکر صلوات به پایان رسید .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group