امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل نظارت و ارزیابی بازسازی و مسکن روستایی از بافت با ارزش روستای قلعه

بازدید مدیرکل نظارت و ارزیابی بازسازی و مسکن روستایی از بافت با ارزش روستای قلعه

با هماهنگی معاونت بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، طی برنامه ای با حضور رشتیان مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی بازسازی و مسکن روستایی ، رسولان مشاور معاونت بازسازی و مسکن روستایی ، صبری معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و تعدادی از کارشناسان این بخش از  بافت با ارزش روستای قلعه بازدید به عمل آمد  . روستای قلعه از توابع شهرستان زنجان است که در سال ۹۴ به عنوان روستای دارای بافت با ارزش شناخته شده و از محل اعتبارات ملی مصوب گردیده است . طراحی آن توسط حوزه عمران روستای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از همان سال ۹۴ شروع و در اردیبهشت سال ۹۵ به تصویب حوزه عمران روستایی دفتر مرکزی رسیده است .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group