مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از پروژه ۲۸۰ واحدی خیرین مسکن ساز

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از پروژه ۲۸۰ واحدی خیرین مسکن ساز طی برنامه بازدیدی از سوی انجمن خیرین مسکن ساز استان با حضور همتیان رییس هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان ، وهابی وطن مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز استان ، وثوقی مدیرکل راه و شهرسازی استان ، یگانه معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استانو همچنین پیمانکاران و مشاوران طرح ، از پروژه ۲۸۰ واحدی انتظار بازدید به عمل آمد . در این بازدید همتیان گزارش کاملی از روند اجرای پروژه ارائه نموده و نقطه قوت امور را هماهنگی پیمانکاران و مشاورین با انجمن خیرین مسکن ساز دانست و از توجه و مساعدت های مدیرکل راه و شهرسازی تقدیر و تشکر نمود . سپس وهابی وطن از پیشرفت ۷۵ درصدی این پروژه که هم اکنون در حال اجراست اشاره کرد و افزود سقف وام واحدهای مسکونی این پروژه با تلاش های انجام شده از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است . در پایان وثوقی با ابراز رضایت از روند اجرای پروژه و تقدیر و تشکر از زحمات انجمن خیرین مسکن ساز قول مساعد در خصوص کمک به تسریع پیشرفت پروژه ۲۸۰ واحدی انتظار داد

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group