امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی به همراه معاونین این نهاد از پروژه های در حال ساخت مسکن شهری استان زنجان

مهندس سروری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اذربایجان شرقی به همراه معاونین این نهاد از پرژه ۳۶۸ واحدی طرح نهضت ملی مسکن زنجان بازدید نمودند.

با عنایت به اجرای پروژه های مربوط به نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر یکصد هزار نفر وتوجه ویژه به کیفیت واحدهای در دست اقدام و لزوم حفاظت ازجان مردم که هماناخط قرمز بنیاد مسکن در اجرای پروژه ها میباشد،لذاساخت و ساز با کیفیت و رعایت استاندارهای لازم از اولویت های اصلی این نهاد در اجرای پروژه های عمرانی است، اجرای این طرح در استان و به تبع آن در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت از سوی بنیاد مسکن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که با بالا بردن سطح کیفیت و سیستم فرآیند تولید می توان گامی بلند در جهت اصلاح ساختار های اقتصادی و عمرانی برداشت.

بخش اعظمی از پروژه های نهضت ملی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت، در مراحل مختلف اجرایی اعم از فونداسیون، اسکلت، سفت کاری و نازک کاری ، بطور میانگین حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

. در حال حاظر بنیاد مسکن استان ۱۴ پروژه با دارا بودن ۲۶۱۸ واحد مسکونی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت (هیدج، صائین قلعه،خرمدره، قیدار و آببر) در دست ساخت دارد که علاوه بر این تعداد، ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان و ۴۱۰ واحدی ابهر نیز در قالب طرح نهضت ملی مسکن در شهر زنجان و ابهر از سوی بنیاد مسکن در حال اجرا است.

در این راستا همکاران بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی با حضور در این استان از نزدیک پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان که از نظر کیفیت و رعایت استاندارهای لازم پروژه ای خاص به شمار می آید و قرار است تا چند ماه آینده به متقاضیان واگذار شود را بازدید و نسبت به تبادل اطلاعات و تجربیات اقدام نمودند و در این راستا مهندس اعلم معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان زنجان توضیحاتی درخصوص امورات اجرایی و فنی پروژه ها ارایه نمودند.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group