امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه فرماندار شهرستان ابهر از واحدهای بهسازی و بازسازی احداثی در روستای میموندره این شهرستان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه مهندس نوروزی فرماندار شهرستان ابهر، معاونین بنیاد مسکن استان و مهندس حیدری مدیر بنیاد مسکن شهرستان در روز دوشنبه مورخه ۹۸/۰۷/۲۲ از واحدهای بهسازی و بازسازی احداثی در روستای میموندره شهرستان ابهر بازدید نمودند.

در این بازدید، مهندس صنعتی منفرد رهنمودهای لازم در خصوص بازسازی و بهسازی واحدهای مسکونی ارائه نمود و همچنین بر پیگیری جذب اعتبارت و تسهیلات لازم برای این واحدها تاکید کرد.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group