امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل بنیاد مسکن استان از پروژه ۳۶۸ واحدی طرح اقدام ملی گلشهر زنجان و تاکید بر رعایت اصول و مقررات فنی و مهندسی ساخت و ساز

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه مهندس نجفی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان و مهندس مقدم معاون مسکن شهری این نهاد از پروژه ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان بازدید نمودند.

مهندس خواجه ای با ارائه رهنمودهای لازم جهت اجرای هر چه سریع تر پروژه ، بر رعایت اصول و مقررات فنی و مهندسی  و ساخت و ساز تاکید کرد و گفت: این پروژه با مساحتی بالغ بر ۵۱۴۳۸ متر مربع، دارای ۴ بلوک  ۱۰ طبقه و ۲ بلوک ۹ طبقه می باشد .

وی ادامه داد: پروژه مذکور با پیشرفت فیزیکی ۱۰ درصد در حال انجام بوده، و پیش بینی می شود ظرف مدت ۳۰ ماه آینده به بهره برداری برسد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group