مقام معظم رهبری : بنیاد مسکن یکی از برکات مستمر و صدقات جاری امام راحل می باشد
شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مدیرکل بنیاد مسکن استان از پروژه ۲۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن شهر آببر

مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان، به همراه نجفی معاون پشتیبانی این نهاد از پروژه ۲۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن آببر بازدید نموند.

در حاشیه این بازدید، مهندس خواجه ای با بیان اینکه، با اجرای این پروژه، بسیاری از مشکلات مسکن مردم این شهرستان حل می شود، گفت: بنیاد مسکن در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر با هماهنگی و تعامل راه و شهرسازی استان برای متقاضیان مسکن ملی خانه می‌سازد

وی تعداد ثبت نامی ها در شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر در مسکن ملی را ۱۶ هزار و ۶۱۷ واحد اعلام کرد و ابراز داشت: از این تعداد ۶ هزار و ۵۴۵ نفر تایید شده‌اند که از این تعداد یک هزار و ۳۳۹ واحد تخصیص پروژه شده است.

خواجه ای با بیان اینکه، کیفیت و حفظ جان مردم خط قرمز بنیاد مسکن در اجرای پروژه ها است، افزو.د: ساخت و ساز با کیفیت و رعایت استاندارهای لازم از اولویت های اصلی این نهاد در اجرای پروژه های عمرانیاست، به طوری که با بالا بردن سطح کیفیت و سیستم فرآیند تولید می توان گامی بلند در جهت اصلاح ساختار های اقتصادی و عمرانی برداشت.

گفتنی است پروژه ۲۰۰ واحدی آببر با ۲۵ بلوک و مساحت ۳۲ هزار متر مربع در حال ساخت است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group