امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

بازدید فرماندار و بخشدار مرکزی ابهر از اجرای طرح هادی روستاهای نورین و قمچ آباد

بازدید فرماندار و بخشدار مرکزی ابهر از اجرای طرح هادی روستاهای نورین و قمچ آباد 

ایمانی فرماندار ابهروگلمحمدی بخشدار بخش مرکزی و حیدری سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر از پروژه های اجرای طرح هادی قمچ آباد وبازدید نمودند. مهندس حیدری درخصوص اعتبارات پروژه به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال از اعتبارات ملی با تعریف پروژه ۲۵۰۰ متر مربع آسفالت توضیحاتی ارائه  و مشکلات مربوطه در روستا مطرح گردید.

در ادامه از روستای نورین و اجرای طرح های هادی قبلی توسط بنیاد مسکن و دهیاری و بازگشایی معابر بازدید بعمل آمد .

حیدری ضمن ارائه گزارشی به مشکلات اعتبارات طرح هادی و نیز سایر مشکلات موجود در اجرای طرح هادی و درخواست از فرماندار محترم از بابت انتقال اعتبار از دهیاریها به بنیاد مسکن جهت اجرای بهتر و سریعتر پروژه ها و پیشنهاد و مشارکت اهالی برای واگذاری زمین در نزدیکی روستای نورین جهت تهیه طرح توسعه روستا و نهایتا واگذاری زمین به اشخاصی که ساختمانشان در معرض طرح هادی و تعریض قرار گرفته اند را خواستار شد.

ایمانی فرماندار ابهر نیز بر همکاری و هماهنگی بین بنیاد مسکن ، بخشداری ،دفتر فنی فرمانداری و دهیاران محترم تاکید نمود و مقرر گردید محوریت اجرای طرح در روستاها با هماهنگی بنیاد مسکن بوده و دهیاران عزیز کلیه ضوابط فنی و اجرائی را مد نظر قرار دهند. وی تاکید کرد در خصوص ادامه کار آسفالت روستای قمچ آباد که درخواست اهالی و بخشدار محترم در حدود ۶۵۰۰ متر مربع می باشد و همچنین جهت حل مشکلات اجرای طرح هادی در روستای نورین ، جلسات کارگروه تشکیل و نتیجه جلسات بحضور فرماندار  رسانده شود. 


*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group