امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

بازدید رئیس اداره انتصابات و تشکیلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان از اجرای طرح هادی روستای ولیدر شهرستان طارم

طی هماهنگی به عمل آمده، رحیمی رئیس اداره انتصابات و تشکیلات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور به همراه مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان در روز چهارشنبه مورخه ۴/۱۲/  ۹۸از اجرای طرح هادی روستای ولیدر شهرستان طارم بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس صنعتی منفرد به نکات فنی اجرای طرح هادی روستای ولیدر طارم اشاره کرد و گفت:   توسعه روستاها،  با اجرای طرح هادی روستایی شتاب می‌گیرد، که این موضوع کاملا در این روستا مشهود است.

وی  با اشاره به اینکه، بهره گیری از مشارکت مردم در اجرای طرحهای هادی روستایی از عوامل موفقیت اجرای پروژه های عمرانی می باشد که خوشبختانه این مشارکت در سطح روستاها افزایش یافته است، تصریح کرد: در اجرای طرح های هادی روستایی تمام تلاش بر این بوده که با استفاده از مصالح بومی و نیز با عنایت به وضعیت فرهنگی و معیشتی هر روستا ، چهره و نمای روستایی از بین نرود .

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group