امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بازدید دکتر حقیقی استاندار زنجان به همراه مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از سایت کارگاهی گوزلدره

دکتر حقیقی استاندار زنجان به همراه مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از سایت کارگاهی گوزلدره و طرح اشتغال زایی روستایی بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس خواجه ای به اجرای طرح اشتغال زایی در این منطقه اشاره کرد و گفت: اهداف طرح، شامل شناسایی کاستی های زیر ساختی و ظرفیت های اقتصادی و معیشت در روستاهای مورد مطالعه و ارائه راهکارها و تعریف پروژه برای جبران کاستی های زیر ساختی و  پروژه اقتصادی خرد روستایی مطابق با ظرفیت و پتانسیل های موجود در سطح روستاها به منظور توانمد نمودن جمعیت فعال از نظر اقتصادی و اقتصادی نمودن فعالیت ها در روستاهای مورد مطالعه می باشد.

طرح اشتغال زایی طرحی است که با عنایت به ضرورت نگرش و آمایشی به موضوع توسعه و عمران روستایی و ایجاد زمینه لازم برای استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های این مناطق در راستای اهداف کلات توسعه ملی و نیز ایجاد و تقویت پیوندهای متقابل میان نقاط شهری و روستایی و همچنین گسترش هماهنگی های بین بخشی و توزیع متناسب امکانات ر روستاها تهیه می گردد.

در پایان بازدید برای حل مشکلات موجود راهکارهای لازم از سوی استاندار ارائه گردید .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group