امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

بازدید بسیج مهندسین استان از بافت با ارزش روستای درسجین شهرستان ابهر

بازدید بسیج مهندسین استان  از بافت با ارزش روستای درسجین شهرستان ابهر

طی برنامه بازدیدی از سوی سازمان بسیج مهندسین استان با حضور صنعتی منفرد معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ، حیدری مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر ، بیگدلی رییس سازمان بسیج مهندسین استان ، کارشناسان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و جمعی از مهندسین بخش عمران ، معماری و شهرسازی سازمان بسیج مهندسین از بافت با ارزش روستای درسجین بازدید به عمل آمد . در این بازدید صنعتی منفرد ضمن توضیحات کامل درباره چگونگی اجرای این طرح ملی ، هدف از انجام پروژه های بهسازی بافت با ارزش روستایی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را  حفاظت، احیاء و مرمت بافت و کالبد واجد ارزش در رابطه با سکونت و تولید ، حفاظت و احیای ارزش‌های فرهنگی، تاریخی، کالبدی – فضایی، معماری و منظر روستایی و معرفی این ارزش‌ها در سطوح ملی و فراملی به خصوص در زمینه توسعه گردشگری عنوان کرد . در ادامه هریک از کارشناسان دفتر نظارت و ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان درباره ابعاد فنی این پروژه توضیحات لازم را ارائه کرده و به سوالات بازدید کنندگان پاسخ دادند . در پایان بیگدلی ضمن تقدیر از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان که هماهنگی های لازم جهت بازدید اعضای سازمان بسیج مهندسین را فراهم نمودند ، اجرای این پروژه را در سطح استان بی نظیر توصیف کرده و از زحمات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این زمینه تشکر نمود .

  

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group