امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بازدید بخشدار بخش مرکزی از پروژه طرح هادی روستاهای اسفجین ، مجینه و گلبلاغی

بازدید بخشدار بخش مرکزی از پروژه طرح هادی روستاهای اسفجین ، مجینه و گلبلاغی

طی برنامه بازدیدی از سوی بخشداری مرکزی شهر زنجان با حضور شکیبایی مدیر بنیاد مسکن شهرستان زنجان ، نوروزی بخشدار مرکزی این شهرستان و تنی چند از کارشناسان ، سه شنبه ۱۳۹۴/۰۳/۱۹از طرح هادی روستاهای اسفجین ، مجینه و گلبلاغی بازدید به عمل آمد . نوروزی با اشاره به زحمات بنیاد مسکن در اجرای طرح هادی لازمه اجرای باکیفیت و مناسب پروژه ها را همکاری و همدلی اهالی روستا دانست و از آنان خواست تا همواره در زمینه اینگونه طرح ها با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تعامل داشته باشند

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group