امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲

بازدید امام جمعه از طرح هادی در شهرستان ماهنشان

بازدید امام جمعه  از طرح هادی در شهرستان ماهنشان

 طی برنامه بازدیدی از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ماهنشان با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زاهدی پور امام جمعه محترم شهرستان ماهنشان ، موسوی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان از اجرای پروژه طرح هادی روستای گونای  در مورخه ۶/۴/۹۴ بازدید به عمل آمد . همچنین از یک واحد مسکونی در حال  مقاوم سازی بازدید به عمل آمد . در این بازدید موسوی با ارائه توضیحاتی در رابطه با روند انجام پروژه ها ی طرح هادی و همچنین مقاوم سازی واحد های مسکونی در روستاهای شهرستان ابراز رضایت کرد . در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین زاهدی پور از کارهای صورت گرفته توسط بنیاد مسکن  انقلاب اسلامی این شهرستان تقدیر کرده و این نهاد را از یادگارهای امام (ره) دانستند که در خدمت به مردم به خصوص قشر محروم تلاش های بسیاری انجام داده و میدهد .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group