امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

بازدید استاندار زنجان و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از برخی روستاهای شهرستان خدابنده جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی در روزهای آتی

طی هماهنگی های به عمل آمده،دکتر حقیقی استاندار زنجان، دکتر بیگدلی نماینده مردم شهرستان خدابنده در مجلس شورای اسلامی به همراه  مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از اعضای تیم مدیریت بحران استان  از برخی روستاهای شهرستان خدابنده بازدید کردند و از نزدیک مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

این بازدید ها که از روستاهای گل تپه، زاغه لو و … شهرستان خدابنده صورت گرفت، از مسیرهای سیلاب این روستاها جهت اتخاذ تصمیمات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی در روزهای آتی بازدید به عمل آمد.

در این بازدید از نزدیک مشکلات موجود در روستاها مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی جهت تسریع روند این مشکلات در راستای جلوگیری از آسیب های احتمالی اتخاذ گردید .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group