امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
دوشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بازدید استاندار زنجان از اداره کل بنیاد مسکن استان

استاندار زنجان گفت: تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی یکی از هزاران خدمات ارزنده امام خمینی(ره) برای انقلاب اسلامی ایران است.

محمد رئوفی نژاد روز شنبه در بازدید از اداره کل بنیاد مسکن استان زنجان، به نقش موثر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مهاجرت معکوس روستاییان اشاره کرد و افزود: با رویکرد جدی و عدالت محورانه، تا پایان دولت دهم روستاییان کشور هیچ مشکلی نخواهند داشت.
وی یادآور شد: طی چند سال اخیر امکانات و اقدامات بسیار مناسبی برای توسعه و ترقی روستاها از جمله اجرای طرح هادی و گاز کشی به روستاها صورت گرفته است.
استاندار زنجان، وضعیت فعلی روستاها در مقایسه با قبل از پیروزی انقلاب را بسیار عالی و مناسب ارزیابی کرد و گفت: اشتغال و مسکن روستاییان نیز در دست اقدام دولت دهم قرار دارد و برای رفع این مشکلات مصوبات خوبی صورت گرفته است.
وی، افزود: به تبع نگاه ویژه دولت دهم به موضوع روستا و روستاییان، استان زنجان نیز اقداماتی را برای عمل به تاکیدات رییس جمهور در خصوص مهاجرت معکوس در دست اقدام دارد.
استاندار زنجان، مهاجرت معکوس روستاییان را در توسعه اقتصاد کشور موثر دانست و افزود: با این اقدام از حجم ترافیک محورهای تردد شهری کاسته می شود.
رئوفی نژاد، به اعطای تسهیلات به روستاییان اشاره کرد و یادآور شد: برنامه های خاصی برای فعالیتهای اقتصادی و سرمایه گذاری در سطح روستا طراحی شده است.
استاندار زنجان، به ارتقای رتبه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در جدول رتبه بندی کشوری اشاره کرد و گفت: این موضوع نشان از تلاش جدی و کار آمد مسوولان این سازمان دارد و در مبحث مسکن مهر و روستایی و اعطای تسهیلات به روستاییان در صدر جدول قرار گرفته است.
وی، به نبود متقاضی در لیست انتظار مسکن مهر استان زنجان اشاره کرد و افزود: با وجود تعهد ۱۰ هزار واحدی، استان زنجان تاکنون ۱۰ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی مهر را ایجاد و احداث کرده است.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group