امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
سه شنبه ۰۴ مهر ۱۴۰۲

بازدید استاندار به همراه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از روستای دارای بافت با ارزش قوزلو شهرستان ماهنشان

طی هماهنگی های به عمل آمده، دکتر افشارچی استاندار زنجان به همراه مهندس خواجه ای مدیرکل بنیاد مسکن استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از روستای بافت با ارزش قوزلو در شهرستان ماهنشان جهت حل مشکلات این منطقه بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس خواجه ای گفت:  روستای قوزلو شهرستان ماهنشان جاذبه های گردشگری و قابلیت های فراوانی دارد به گونه ای که در زمینه گردشگری طبعیت نیز یک پتانسیل مهم و تاثیرگذار محسوب می شود و به همین دلیل نیز بنیاد مسکن، این روستا را به عنوان روستای دارای بافت با ارزش شناسایی نموده و در حال حاظر نیز عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است.

در ادامه دکتر افشارچی  استاندار زنجان گفت: روستای قوزلو  یکی از جاذبه های زیبای گردشگری این استان است, که گردشگران داخلی و خارجی می توانند از این مکان بسیار زیبا دیدن کنند.

وی به برخی مشکلات این روستا اشاره کرد و گفت: امیدواریم با همت و تلاش بنیاد مسکن، هماهنگی و تعامل بین دستگاه های مرتبط  و جذب اعتبارات، بتوانیم اقدامات اساسی در توسعه این روستا  که به عنوان روستای بافت با ارزش شناخته شده برداریم .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group