امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

بازدید از پروژه جابجایی روستای مرصع شهرستان زنجان با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان و فرماندار زنجان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان روز سه شنبه مورخ ۹۸/۸/۲۱ به همراه مهندس عسگری فرماندار شهرستان زنجان، معاونین بنیاد مسکن استان و بخشدار بخش مرکزی از پروژه جابجایی روستای مرصع شهرستان زنجان بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس صنعتی منفرد گفت: با توجه به اینکه، روستای مرصع  در یک موقعیت کوهستانی قرار دارد ، دلایلی مهمی از جمله  وجود واحدهای مسکونی فرسوده و غیرمقاوم ، قرار گرفتن در معرض خطر سیلاب های فصلی و رانش زمین موجب جابه جایی این روستا شده است.

وی اظهار کرد: بنیاد مسکن استان برای بحث آماده سازی محل جابجایی روستای مرصع در فاز اول اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد ریال در نظر گرفته است.

مهندس صنعتی منفرد با بیان اینکه، این روستا دارای ۱۰۵ خانوار است، یادآور شد: تا کنون ۶۰مورد برای اخذ تسهیلات برای ساخت واحدهای مسکونی به بانک های عامل جهت عقد قرارداد معرفی شده اند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان خاطر نشان کرد: در حال حاظر عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکونی  در این روستا با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد در حال انجام است.

سپس فرماندار زنجان فعالیت های بنیاد مسکن استان را در خصوص حل مشکلات این روستا بسیار ارزشمند دانست  و گفت: با همکاری فرمانداری و این نهاد انقلابی همه تلاش خود را مبنی بر حل مشکلات این روستا و جابجایی آن به کار خواهیم گرفت.

 

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group