امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲

بازدید از محل احداث مجموعه گردشگری و محل برگزاری جشنواره های روستایی(قره داغ) واقع در جنوب شهر زنجان

بازدید از محل احداث مجموعه گردشگری و محل برگزاری جشنواره های روستایی(قره داغ) واقع در جنوب شهر زنجان

طی برنامه ای با حضور مهندس رحمتی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان، دکتر گرکانی مدیرکل دفتر مطالعات و تحقیقات مسکن روستایی، مهندس سهرابی مدیرکل مسکن روستایی، مهندس محمدی معاون عمران روستایی و سایر مدیران و کارشناسان از
از محل احداث مجموعه گردشگری و محل برگزاری جشنواره های روستایی واقع در جنوب شهر زنجان بازدید به عمل آمد. در این بازدید گفتگوهایی در خصوص نحوه اجرای طرح و ابعاد فنی آن انجام شد. مهندس رحمتی با اشاره به اهداف این طرح که ایجاد مجموعه گردشگری به منظور اشتغالزایی و جذب گردشگران است، رهنمودهای لازم در خصوص طراحی و فاکتورهای مورد نظر این پروژه را ارائه نمود.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group