امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
یکشنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۱

بازدید از روند اجرای پروژه احداث ضلع غرب به شرق خیابان داخل پادگان ارتش با حضور مدیرکل بنیاد مسکن استان و رئیس شورای اسلامی شهر زنجان

مهندس صنعتی منفرد مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه دکتر دویران رئیس شورای اسلامی شهر زنجان در روز دوشنبه مورخه  ۹۸/۰۲/۲۳  از روند اجرای پروژه احداث ضلع غرب به شرق خیابان داخل پادگان ارتش و بررسی وضعیت موجود بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس صنعتی منفرد توضیحاتی در خصوص روند اجرایی پروژه ارائه نمود و گفت: طول این  پروژه به میران یک کیلومتر بوده که هم اکنون اقداماتی از قبیل خاک برداری، اجرای جدول گذاری، اجرای لایه های زیرسازی و احداث پل زیرگذر از سوی این نهاد در حال انجام است.

وی با بیان اینکه،  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در اجرای این پروژه به عنوان مجری بوده و شهرداری زنجان نیز به عنوان کارفرما فعالیت می نماید، ادامه داد: مدت اجرای این پروژه از سوی بنیاد مسکن استان به مدت ۷ ماه است که تاکنون می توان گفت این پروژه بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امیدواریم تا پایان شهریور ماه  ۹۸ به اتمام برسد.

 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group