امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

بازدید از روند اجرایی پروژه احداث ضلع غرب به شرق خیابان داخل پادگان ارتش

طی هماهنگی های به عمل آمده مهندس صنعتی منفرد  مدیرکل بنیاد مسکن استان به همراه معاونین این نهاد از روند اجرایی پروژه احداث ضلع غرب به شرق خیابان داخل پادگان ارتش بازدید نمودند.

در این بازدید مهندس صنعتی منفرد راهکارهایی را برای تسریع در اجرای این پروژه بیان نمودند و بر حل مشکلات موجود تاکید کردند.

گفتنی است، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان در اجرای این پروژه به عنوان مجری بوده و شهرداری زنجان نیز به عنوان کارفرما فعالیت می نماید.

مدت اجرای این پروژه از سوی بنیاد مسکن استان به مدت ۷ ماه می باشد که در این راستا اقداماتی از قبیل خاک برداری، اجرای جدول گذاری، اجرای لایه های زیرسازی و احداث پل زیرگذر در حال انجام است.

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group