امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بازدید آقای خزاعی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های سلطانیه و خدابنده

بازدید آقای خزاعی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های سلطانیه و خدابنده

طی سفری جناب آقای خزاعی به همراه مهندس سرخوش از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان های سلطانیه و خدابنده بازدید کردند . در این بازدید که مدیر کل استان مهندس حاجی زاده  و معاون پشتیبانی آقای نجفی نیز حضور داشتند عملکرد این دوشعبه و فعالیت های آنان از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و از پروژه های موجود در شهرستان ها بازدید به عمل آمده و اطلاعات کاملی درباره وضعیت کلی  دو شهرستان ارائه شد   . در این بازدیدها مدیرکل اداری و پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار داشت که با توجه به شرایط موجود در کشور باید منابع پایداری در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ها تعریف شود تا هرچه بهتر بتوان مشکلات و موانع را از راه برداشت . همچنین وی با اشاره به دقت بیش از پیش در ایجاد شعبات در شهرستان ها و ارتقا درجه آن ها افزود که بدنه انعطاف پذیر نیروی انسانی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باعث شده است بیشترین و با کیفیت ترین کارها با کمترین نیروی انسانی انجام شود .

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group