امام خمینی (ره) : از بنیاد مسکن که زحمات زیادی در ایران کشیده اند تشکر میکنم
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازدیدنماینده مجلس وفرماندار ازروستاهای قزلجه عباس آباد،امیربستاق ،ایوانک

بازدیدنماینده مجلس وفرماندار ازروستاهای قزلجه عباس آباد،امیربستاق ،ایوانک

با حضور دکتر خانمحمدی نماینده مردم شهرستانهای ابهر- خرمدره و سلطانیه درمجلس شورای اسلامی وایمانی فرماندار شهرستان ابهر،گلمحمدی بخشدار بخش مرکزی و حیدری سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ابهر و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرائی از روستاهای قزلجه، عباس آباد سفلی و عباس آباد علیا، امیر بستاق ، چنگ الماس و ایوانک در قالب دهگردشی بازدید و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا و راهکارهای موجود را بررسی کردند. مهندس حیدری آماری از عملکرد بنیاد مسکن درخصوص صدور سند روستائی – تهیه و اجرای طرح هادی و مقاوم سازی روستا ارائه کرد. حیدری بر مشارکت مردم در اجرای طرح هادی روستائی و همکاری و همیاری اهالی در بحث عقب نشینی ها جهت حل معضلات آمد و شد و فاضلاب تاکید کرد. ایمانی نیز از کارهای بسیار خوبی که در این روستاها انجام شده تقدیر و تشکر نمود و تاکید بر پیگیری و تسریع کارها (صدور سند- تهیه و اجرای طرح هادی)تاکید نمودند. 


*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group