امام خمینی (ره) : بر دولت اسلامی است که برای خانه دار شدن ملت چاره ای بیندیشد و بر همه مردم است که در این مورد همکاری کنند
پنج شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۲

بازدیدفرماندارایجرود از طرح هادی روستای اینچه رهبری

                   بازدیدفرماندارایجرود  از طرح هادی روستای اینچه رهبری

طی برنامه ای ازسوی فرمانداری ایجرودکه باحضور  اکبر پور فرماندار ایجرود. عباسی فرد بخشدار مرکزی ایجرودوتقی بیگلو مدیر بنیاد مسکن شهرستان ایجرودودیگرکارشناسان از پروژه اجرای طرح هادی روستای اینچه رهبری بازدید کردندوازعملکرد واجرای طرح هادی ازبنیادمسکن شهرستان ایجرود تقدیر و تشکر کردندوگفتند با توجه به استقبال و همکاری و مشارکت مردم لزوم اجرای طرح در روستاها یکی از اهداف اصلی دولت و مسئولین می باشد.


*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group