امام خمینی (ره) : همه محرومان باید خانه داشته باشند ، هیچکس در هیچ گوشه مملکت نباید از داشتن خانه محروم باشد .
سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱

بازدیدفرماندارابهراز روستای ازناب

بازدیدفرماندارابهراز روستای ازناب

در پی بازدید ایمانی فرماندار شهرستان ابهر، گلمحمدی بخشدار بخش مرکزی و حیدری سرپرست بنیاد مسکن انقلاب  اسلامی شهرستان ابهر از آماده سازی زمینهای طرح توسعه روستائیان در روستای ازناب ، حیدری از نحوه واگذاری زمینها توسط منابع طبیعی شهرستان به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و تفکیک  قطعات به تعداد ۱۶۴ قطعه ، هر قطعه به متراژ حدودا ۲۵۰ متر مربع به مساحت کل پروژه ۶۶۱۹۴ متر، به متقاضیان واجد شرایط خبر داد و روند واگذاری را مطابق با آئین نامه و مقررات بنیاد مسکن تشریح کرد. پس از آن ، ایمانی فرماندار ابهر ضمن نقدیر از خدمات و زحمات همکاران بنیاد مسکن و استقبال از چنین طرح هادی در روستاهای شهرستان از توجه به نوع معماری و همگون سازی و استفاده از مصالح بومی توام با رعایت مقاوم سازی تاکید نمود و مقرر شد روستاهای مستعد شهرستان در این خصوص شناسائی و گزارش کامل آن توسط حیدری به فرماندار محترم ارائه گردید.در پایان فرماندار ابهر تاکید کرد: صدور اسناد روستائی در کلیه روستاهای شهرستان تسریع یابد و توجه فراوانی به بحث مقاوم سازی و افزایش کیفیت ساخت و ساز در روستاهای شهرستان صورت پذیرد. 

*

code

معرفی اجمالی بنياد مسكن زنجان

در پي فرمان حضرت امام در ۲۱ فروردين ۱۳۵۸ و افتتاح حساب ۱۰۰ و توجه عموم  به اين امر مهم بنياد مسكن انقلاب اسلامي در بيست وپنجم ارديبهشت ماه فعاليت خود را آغاز كرد. اساسنامه بنياد در تاريخ هفدهم آذرماه سال ۱۳۶۶ به تصويب مجلس شوراي اسلامي رسيدو طبق آن وظايفي بر عهده اين نهاد گذارده شده.

بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان با هفت شعبه در شهرستانهای زنجان ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده ، طارم ، ماهنشان ، ایجرود و بانک ماشین آلات به منظور انجام مسئوليت ويژه بنياد مسكن در رابطه با توسعه مسكن در شهرها و روستاها و اقشار كم‌درآمد و بازسازي مناطق آسيب‌ديده از سوانح عهده‌دار وظايف مربوط مي‌باشند.

پیگیری درخواست های ثبت شده

تمام حقوق اين وب سايت متعلق به بنياد مسكن انقلاب اسلامي استان زنجان مي باشد.

Template Design:Dima Group